Ayatollahul Iranului promite pedeapsa severa dupa crima comisa de Israel

Conflictul dintre Iran și Israel a atins un nou nivel după ce o persoană neidentificată a comis o crimă. Ayatollahul Iranului a ripostat imediat, promițând o ‘pedeapsă severă’ în răspunsul său.
Israelul acuzat de crimă
Iranul acuză Israelul că ‘și-a deschis mâna rea și pătată de sânge’ pentru a comite această crimă. Deși nu s-au dat multe detalii despre natura crimei sau despre victimă, tensiunile dintre cele două țări s-au intensificat.
Reacția Ayatollahului
Ayatollahul, liderul spiritual al Iranului, a promis o ‘pedeapsă severă’ în răspuns la această acțiune. Acesta a declarat că Israelul nu va scăpa nepedepsit pentru faptele sale.
‘Pedeapsa noastră va fi severă și toți cei care au mâini pătate de sânge vor plăti’, a declarat Ayatollahul.
Conflictul dintre cele două țări continuă să escaladeze, creând o situație tensionată în regiune. Cu toate acestea, nu există niciun indiciu clar despre cum va arăta ‘pedeapsa severă’ promisă de Ayatollah.
Conținutul publicat pe ziareonline.ro poate fi preluat doar în limita a 500 de caractere, cu menționarea sursei și link activ. Orice utilizare neautorizată reprezintă o încălcare a Legii nr. 8/1996 privind dreptul de autor și va fi sancționată conform legislației în vigoare. 🚨